O blogu

Sprzedawcy

Jak kupować produkty, to tylko od zaufanych ludzi! Nasi Sprzedawcy, którzy odpowiadają za ich przygotowanie nie wciskają kitu!

Julia

Delikatna jak wiatr, ale szalenie ambitna, kobieta rodem z (Wierz)bajki. Szefowa całego blogowego „Targowiska”. Lubelska studentka, graficzka i jednocześnie skrupulatna organizatorka. Lubi bawić się grafiką i pracę z dziećmi.

Ks. Michał

Ksiądz, ale też człowiek pełen pasji. Zawsze konkretny, otwarty i szczery do bólu, nie owija w bawełnę, umie słuchać i nie ocenia. Największy fan “Gwiezdnych Wojen” i “Avengers”. Wypadem na rower czy kajaki też nie pogardzi. Maksymalnie zaangażowany w to co robi. 

Karolina

Młoda, szalenie otwarta i pomocna kobieta. Poczucie humoru to zdecydowanie jej mocna strona. Pokazuje swoim życiem jak być pobożnym, ale nie być mrukiem. Ma tysiące zajawek, ale jeden cel – świętość.

Weronika

Kobieta, która ma tyle radości i ciepła w sobie, że mogłaby obdzielić wszystkich, których spotyka uśmiechem ponad miarę. Lekko zwariowana. Z pasjami podróżniczki, nie tylko przez miejsce, w którym pracowała, ale przez to, co w życiu robi. Z pewnością szerokie horyzonty to jej atut. Zresztą, przekonaj się sam czytając jej teksty!

Zapisz się do newslettera!

Na dobry początek – zapisz się na nasz newsletter!
Zaraz do Ciebie napiszemy!

Copyright targowiskoblog.pl © 2019 All Rights Reserved.