O blogu

Sprzedawcy

Jak kupować produkty, to tylko od zaufanych ludzi! Nasi Sprzedawcy, którzy odpowiadają za ich przygotowanie nie wciskają kitu!

Julia

Delikatna jak wiatr, ale szalenie ambitna, kobieta rodem z (Wierz)bajki. Szefowa całego blogowego „Targowiska”. Lubelska studentka, graficzka i jednocześnie skrupulatna organizatorka. Lubi bawić się grafiką i pracę z dziećmi.

Ks. Michał

Ksiądz, ale też człowiek pełen pasji. Zawsze konkretny, otwarty i szczery do bólu, nie owija w bawełnę, umie słuchać i nie ocenia. Największy fan “Gwiezdnych Wojen” i “Avengers”. Wypadem na rower czy kajaki też nie pogardzi. Maksymalnie zaangażowany w to co robi. 

Karolina

Młoda, szalenie otwarta i pomocna kobieta. Poczucie humoru to zdecydowanie jej mocna strona. Pokazuje swoim życiem jak być pobożnym, ale nie być mrukiem. Ma tysiące zajawek, ale jeden cel – świętość.

 

kl. Michał

Świeżo obłóczony kleryk. Pan Złota Rączka. Interesuje się wszelkimi multimediami – Zrobi zdjęcia jak i zmontuje film. Dobra film i kawa nie są mu obce. Spokojny a zarazem pełen energii. Lubi rozwijać swoje pasje i pokonywać przeciwności. Ceni sobie wypady w góry i bieganie. W swoim życiu chce budować relację z Jezusem a przez to przyciągać do Pana Boga

Beata

Najbardziej odpowiedzialna i skomunikowana społecznie dziewczyna w tej redakcji. Wszechstronnie uzdolniona, zrobi zdjęcia, zmontuje film, rzuci żartem, który rozbawi do łez. Znawczyni wszystkich memów i autorka wielu układów tanecznych. W wolnych chwilach podobnie jak Kasia głosi na dachach w @gloszonenadachach. Choć często milczy, to swoimi słowami potrafi zagiąć każdego.

 
 
 
 
 

Artur

Niekwestionowany mówca, motywator i ewangelizator. Z głębokim zaangażowaniem przedstawi Ci historię, którą według niego warto znać. I gwarantuje, że nie uśniecie po minucie. Człowiek, w którego towarzystwie nigdy nie jest smutno – w końcu studiuję na Uniwersytecie Tańca i Humoru (UTH)!


Kasia

Posiadaczka wyjątkowego poczucia humoru, multiinstrumentalistka i największa fanka abp Fultona Sheena. Głosi na dachach w @głoszonenadachach i robi zdjęcia dla photo.by.kejt_. Na rowerze górskim prędkością dorównuje szosowcom. Znana z najlepszej kawy w powiecie i najbardziej rozmodlonego psa w diecezji. Na co dzień studiuje pedagogikę i czyta książki. Gdybyś jej szukał, na pewno znajdziesz ją w kościele.

Zapisz się do newslettera!

Na dobry początek – zapisz się na nasz newsletter!
Zaraz do Ciebie napiszemy!

Copyright targowiskoblog.pl © 2019 All Rights Reserved.