Muzyczny na ratunek

Natalia Nowosielska

14 stycznia 2020

W tym poście chciałabym zachęcić Was do wyjazdu na KAMuzO (Kurs Animatora Muzycznego Oazy). Oczywiście zdecydujecie sami, jak spędzić tegoroczne ferie. Mimo to przedstawiam Wam na nie ratunek w postaci RKO: 

  • ROZWÓJ- niesamowite w KAMuzO jest to, że w 10 dni można nauczyć się tak wielu praktycznych umiejętności! I nie mam na myśli tutaj tylko umiejętności muzycznych. To lekcja pokonywania własnych lęków, bycia zorganizowanym, asertywności, czy pracy w grupie. A w tym wszystkim najważniejsze- rozwój duchowy. 
  • KREATYWNOŚĆ- nieważne czy to twoja pięta Achillesowa, czy mocna strona. KAMuzO to dobre miejsce, żeby poeksperymentować ze swoimi pomysłami. Kreatywność jest jak sport, trzeba ją uprawiać. Te rekolekcje to super trening inwencji twórczej! Zapewniam, znam z autopsji! 
  • OSTRA EKIPA- przebywanie z ludźmi o takich samych zainteresowaniach to dla każdego czysta przyjemność. A teraz wyobraź sobie kadrę składającą się z ludzi kochających muzykę tak, jak Ty, którzy potrafią przekazać Ci wiedzę i swoje doświadczenia. Niemożliwe? Do tego wyobrażenia dodaj jeszcze innych uczestników, których także nurtuje pytanie: “Dlaczego nie można zaśpiewać We will rock you na Komunię?”. 

“Nie umiem grać na gitarze”, “wstydzę się śpiewać publicznie”, “nie wiem, kiedy gra się Panie zmiłuj się nad nami”, “wyśmieją mnie”… Jeżeli tylko takie są Twoje argumenty, aby tam nie pojechać, to olej je i zapisz się póki są jeszcze miejsca. URATUJ SWOJE FERIE OD NUDY!

Zapisz się do newslettera!

Na dobry początek – zapisz się na nasz newsletter!
Zaraz do Ciebie napiszemy!

Copyright targowiskoblog.pl © 2019 All Rights Reserved.