Stoiska

 Jesteś w miejscu, gdzie film, muzyka i książka nabiorą dla Ciebie nowego smaku i wyglądu. Produkty na naszym „Stoisku” zostały starannie dobrane przez naszych Sprzedawców.

Najnowsze Posty

Przychodzimy do Was z podsumowaniem ostatnich dwóch miesięcy. Te ostanie dwa miesiące były dla nas dość intensywne, więc nie było aż tyle czasu na książki, filmy i seriale, ale udało nam się zebrać kilka pozycji wartych uwagi.

Nie jestem filmową płaczką i rzadko zdarza mi się płakać kiedy oglądam jakiś film. Są jednak filmy, które uderzają mnie niesamowicie mocno. Nazywam je “zmiatacze” bo dosłownie zmiatają mnie z planszy. Jest ich niewiele, ale poruszają mnie za każdym razem.

Przychodzimy do Was z czymś zupełnie nowym! Chcemy przedstawić Wam nasze “Podsumowanie miesiąca”, będzie to cykl artykułów, w których nasza redakcja będzie zbierała rzeczy, które wydarzyły się lub zwróciły ich uwagę w danym miesiącu.

Ostatnio na Netflixie pojawił się miniserial “Unorthodox”. Tak jak wspomniałam, lubię mocne rzeczy i niewiele rzeczy jest mnie w stanie zdziwić, ale ta produkcja przerosła moje oczekiwania. 

Kwarantanna. Czas pobytu w domu, sposób na odpoczynek, zwolnienie i może wreszcie zabranie się za porządną naukę, bo już nie ma wymówki, że trzeba gdzieś wyjść. Ale ileż można się uczyć?

03.01.2020

Czy katolik może oglądać „Gwiezdne Wojny”? Albo czy wypada mu słuchać muzyki innej niż religijna? W zasadzie, to czy może kupować takie, a nie inne produkty? Kiedyś słyszałem, że katolicy nie mogą jeździć Mercedesami. 

12.12.2019

Jest adwent, praktycznie połowa. Może warto przybliżyć postacie osób, które przyczyniły się do tego, że Jezus przyszedł na ten świat. Co wiemy o ziemskim opiekunie Zbawiciela, Józefie? A może ważniejsze pytanie. Dlaczego ja i Ty możemy być Józefem?

Milion powodów, by żyć!

03.12.2019

Lubię seriale. Może dlatego, że łatwiej przy obowiązkach jest znaleźć mi 45 minut na jeden odcinek, niż 2,5 godziny na pełnometrażowy film. Poza tym fabuła jest często bardziej zawiła. Z drugiej strony też mam tak, że jak się „wkręcę” w jakiś serial, to potrafię zarwać nockę. Ostatnio przyczyną mojej bezsenności jest serial „Trzynaście powodów”. A dlaczego? Zapraszam do lektury!*

Decyzja.

06.11.2019

W ostatnią niedzielę w gronie przyjaciół wybraliśmy się na film „Nieplanowane”. Media podają, że tylko przez weekend film zobaczyło ponad 50 tys. Polaków! Zatem i my na naszym „Targowisku” chcieliśmy wymienić się swoimi spostrzeżeniami.

Boję się.

28.10.2019

-Dlaczego boisz się ciemności?

Bo boję się, że może pojawić się jakiś potwór, albo jeszcze coś straszniejszego. 

Każdy dzień upewnia mnie.

22.10.2019

Ten rok to dla mnie rok zmian, zmieniło się dosłownie wszystko, ale o tym innym razem. Jedną z takich większych zmian jest przeprowadzka do Lublina i początek mojego
studenckiego życia. Kiedy perspektywa przeprowadzki była jeszcze odległa byłam wniebowzięta…

Zapisz się do newslettera!

Na dobry początek – zapisz się na nasz newsletter!
Zaraz do Ciebie napiszemy!

Copyright targowiskoblog.pl © 2019 All Rights Reserved.